lek. Marcin Piwnik

Lekarz – Specjalista Rehabilitacji Medycznej.

Doktor Piwnik zajmuje się dokładną diagnostyką problemów mięśniowo-szkieletowych, łącząc dokładny wywiad, badanie palpacyjne i funkcjonalne, ultrasonografię narządu ruchu, diagnostykę obrazową i laboratoryjną. Zawsze stara się postawić jak najdokładniejszą diagnozę problemu pacjenta, aby móc zaplanować skuteczną rehabilitację lub pokierować do odpowiednich specjalistów.

Specjalizuje się w leczeniu chorób i urazów ścięgien, mięśni oraz nerwów obwodowych. Wykorzystuje do tego nowoczesne techniki, takie jak:
– przezskórna elektroliza EPTE
– neuromodulacja przezskórna NMP (PENS)
– niedługo także kriolezja

Lek. Piwnik jest doktorantem na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi, gdzie prowadzi badania na temat technik fizjoterapii inwazyjnej.

Prowadzi kursy doskonalące z zakresu ultrasonografii narządu ruchu i igłoterapii.
Posiada tytuły specjalisty rehabilitacji medycznej, zdałem europejski egzamin specjalizacyjny UEMS PRM, posiadam również certyfikat ortopedycznej terapii manualnej wg standardów IFOMPT (OMT).

Umawianie wizyt

Zapraszam serdecznie do umawiania wizyt do lek. Jakub Jabłońskiego w ALAB clinic ul. Bukowińska 22B, 02-703 Warszawa pod nr telefonu 795 668 664. Serdecznie zapraszamy!

Jeżeli pojawią się jakiekolwiek pytania dotyczące działalności naszej firmy to zapraszamy serdecznie do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

ALAB clinic
Adres: ul. Bukowińska 22B, 02-703 Warszawa
Telefon: 795 668 664
E-mail: kontakt@alabclinic.pl

Umów wizytę

Marcin Piwnik – ZnanyLekarz.pl