lek. Jakub Jabłoński

Absolwentem Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi

Doktor Jabłoński specjalizuje się w chirurgii artroskopowej stawu kolanowego tj. leczeniu naprawczym uszkodzeń łąkotek i rekonstrukcji więzadłowych oraz osteotomii. Oprócz tego wykonuje zabiegi z zakresu:
– chirurgii urazowej z naciskiem na traumatologię sportową tj. zespolenia złamań
– szycie uszkodzonych ścięgien i mięśni
– zabiegi sonochirurgiczne (pod kontrolą USG w znieczuleniu miejscowym) tj. uwalnianie przeskórne palcy zatrzaskujących czy płukanie zwapnień około stawowych (np. bark, łokieć)

Obszary zainteresowań lek. Jabłońskiego to choroba Osgood-Schlattera, jałowa martwica kości u młodych sportowców, urazy sportowe, uszkodzenia więzadła krzyżowego przedniego oraz wykorzystanie technik biologicznych w leczeniu układu narządu ruchu.

Ukończył kurs techniki ultrasonografii stawów biodrowych u dzieci metodą Graf’a. Jest to jedyny polski kurs objęty patronatem twórcy metody i prowadzony przez prof. Marka Syndera, który był promotorem badań w Polsce.

Lek. Jabłoński jako jedyny Polak w historii ukończył studia podyplomowe z medycyny sportowej na Uniwersytecie w Barcelonie. Podczas pobytu w Hiszpanii odbył także roczny staż w prestiżowym ośrodku przygotowań olimpijskich Centro de Alto Redimiento w Sant Cugat pod Barceloną, gdzie pełnił rolę lekarza drużyn młodzieżowych Espanyol Barcelona oraz asytenta dra Lluis Til i dra Jordi Puigdellivol w FC Barcelonie.

Lek. Jabłoński ukończył szkolenie specjalizacyjne pod kierownictwem prof. Marka Syndera w Klinice Ortopedii i Ortopedii dziecięcej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.

Umawianie wizyt

Zapraszam serdecznie do umawiania wizyt do lek. Jakub Jabłońskiego w ALAB clinic ul. Bukowińska 22B, 02-703 Warszawa pod nr telefonu 795 668 664. Serdecznie zapraszamy!

Jeżeli pojawią się jakiekolwiek pytania dotyczące działalności naszej firmy to zapraszamy serdecznie do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

ALAB clinic
Adres: ul. Bukowińska 22B, 02-703 Warszawa
Telefon: 795 668 664
E-mail: kontakt@alabclinic.pl

Umów wizytę

Jakub Jabłoński – ZnanyLekarz.pl