Jakub Banasiewicz

Lekarz – w trakcie specjalizacji w dziedzinie Ortopedii i Traumatologii narządu ruchu.

Doktor Banasiewicz na co dzień zajmuje się leczeniem pacjentów w Oddziale Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej Szpitala Czerniakowskiego w Warszawie, począwszy od złamań, przez choroby przeciążeniowe, a kończąc na leczeniu chorób zwyrodnieniowych narządu ruchu. W kręgu jego zainteresowań leżą przede wszystkim endoprotezoplastyki stawu kolanowego i biodrowego oraz leczenie zapaleń stawów i kości wywołanych zakażeniami ze szczególnym uwzględnieniem antybiotykoterapii miejscowej. Uważa, że nieodłączną częścią leczenia Pacjentów ortopedycznych i po urazach jest rehabilitacja.

Wykonuje zabiegi:
wiskosuplementacji (iniekcja kwasu hialuronowego) stawu kolanowego
blokady przestrzeni podbarkowej
zakłada unieruchomienia kości i stawów w tym lekkie opatrunki gipsowe takie jak np. HM Cast.

Uczestniczył w licznych szkoleniach i kursach dotyczących leczenia operacyjnego oraz zachowawczego chorób narządu ruchu. Prowadzi zajęcia ze studentami kierunku lekarskiego Uczelni Łazarskiego w Warszawie oraz jest instruktorem kursów Centrum Edukacji Medycznej. Jest współautorem prac naukowych związanych z wykorzystaniem nośników antybiotyków w leczeniu infekcji kości i stawów.

Umawianie wizyt

Zapraszam serdecznie do umawiania wizyt do lek. Jakub Jabłońskiego w ALAB clinic ul. Bukowińska 22B, 02-703 Warszawa pod nr telefonu 795 668 664. Serdecznie zapraszamy!

Jeżeli pojawią się jakiekolwiek pytania dotyczące działalności naszej firmy to zapraszamy serdecznie do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

ALAB clinic
Adres: ul. Bukowińska 22B, 02-703 Warszawa
Telefon: 795 668 664
E-mail: kontakt@alabclinic.pl