dok Jakub Jabłoński

Absolwentem Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi

Jakub Jabłoński jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Jako jedyny Polak w historii ukończył studia podyplomowe z medycyny sportowej na Uniwersytecie w Barcelonie. Podczas pobytu w Hiszpanii odbył roczny staż w prestiżowym ośrodku przygotowań olimpijskich Centro de Alto Redimiento w Sant Cugat pod Barceloną, pełnił rolę lekarza drużyn młodzieżowych Espanyol Barcelona oraz rolę asytenta dra Lluis Til i dra Jordi Puigdellivol w FC Barcelonie.

Dr Jabłoński jako jedyny lekarz w Polsce konsultuje pacjentów z zakresu biomechaniki ruchu i doboru indywidualnych wkładek wykonywanych w technologii 3D hiszpańskiej firmy Podoactiva.

Główne zainteresowania: choroba Osgood-Schlattera, jałowa martwica kości u młodych sportowców, urazy sportowe, uszkodzenia więzadła krzyżowego przedniego i wykorzystanie technik biologicznych w leczeniu układu narządu ruchu. 

Obecnie doktor Jabłoński jest w trakcie ostatniego roku szkolenia specjalizacyjnego z ortopedii i traumatologii narządu ruchu w Klinice Ortopedii UM w Łodzi pod kierownictwem prof. Marka Syndera.

GODZINY PRZYJĘĆ

Zapraszam serdecznie do umawiania wizyt do dra Jakuba Jabłońskiego w RETURN TO PLAY ALAB clinic ul. Bukowińska 22B, 02-703 Warszawa pod nr telefonu 795 668 664. Pan doktor przyjmuje:

Poniedziałek: 15:00 – 19.40
Czwartek: 15:00 – 19.40

Serdecznie zapraszamy!

UMÓW WIZYTĘ

Jakub Jabłoński – ZnanyLekarz.pl

NAPISZ DO dr JAKUBA