Maski Ochronne Younext

Maski Ochronne Younext

W ostatnich latach nastąpił ważny przełom w tworzeniu spersonalizowanych masek ochronnych twarzy. Maski te są używane głównie przez profesjonalnych sportowców, którzy doznali obrażeń twarzy (złamania kości nosa, kości policzkowych, szczęki itp.) w celu szybszego powrotu do treningu i gry.

Głównym celem masek jest całkowita ochrona obszaru urażonego z jednoczesnym zachowaniem komfortu widoczności niezbędnej do efektywnej gry na boisku, parkiecie itp. Maski są bardzo odporne, ponieważ są wykonane z włókna węglowego o wysokim module sprężystości a od wewnątrz pokryte specjalną gąbką dla dodatkowej absorpcji uderzeń.

Tradycyjnie maski ochronne wykonwano wykonując gipsowy odlew twarzy pacjenta. Ta technika ma wiele wad. Po pierwsze konieczne jest zakrycie całej twarzy gipsem i jest to bardzo niewygodne dla pacjenta. W wielu przypadkach konieczne jest zatkanie nosa podczas procesu tworzenia odlewu. Bardzo często powoduje to problemy z oddychaniem o co nietrudno w przypadku złamania kości nosa czy okresie po operacji przegrody.

Technologia z wykorzystaniem gipsu ze względu na koszty materiałów termo-formowalnych bywa nieprecyzyjna. Proces wykonania jest czasochłonny i wymaga pojawienia się pacjenta w pracowni wykonującej odlewy.

Technologia YouNext przy wykorzystaniu specjalnego skanera 3D pozwala na szybkie stworzenie modelu trójwymiarowego twarzy. Czas wykonania skanów to zaledwie kilka minut. Istotna jest informacja, że nie powinno się wykonywać skanowania w okresie bezpośrenio po urazie ze względu na utrzymujący się obrzęk.

Ze względu na jakość produkt dedykowany jest profesjonalistom, ale proces technologiczny pozwala wykonać maskę dla każdej osoby wymagającej indywidualnej ochrony. Jeśli Ty czy Twoje dziecko lub rodzic potrzebuje naszego rewolucyjnego narzędzia w celu szybszego powrotu do aktywności zapytaj nas jak możemy Wam pomóc. Zaplanujemy proces i czas leczenia z wykorzystaniem produktów marki Younext.

W celu wykonania skanu twarzy zapraszamy do naszej siedziby w Warszawie na ul. Czyżewskiej 7 na terenie Healthy Center by Ann. Jeśli masz problemy z dotarciem do Stolicy, zadzwoń do nas i ustalimy czy możliwe jest dotarcie naszego przedstawiciela do miejsca twojego pobytu.

Po wykonaniu skanu przesyłamy informacje do centrali Younext w Hiszpanii. Tam doświadczony inżynier po konsultacji z naszym lekarzem projektuje maskę chroniąc precyzyjnie miejsce urazu jednocześnie planując odpowienie pole widzenia.

Jeśli chcesz uzyskać więcej i formacji zadzwoń do nas lub napisz wykorzystując formularz kontaktowy, fanpage na FB lub instagram.

Telefon: +48603602914
Telefon:+48795668664
Email: kontakt@alabclinic.pl